Kontakta oss!

Nedan hittar du kontaktuppgifter till Conmores ledning och gruppchefer. Om du har frågor som rör ett pågående projekt, eller vill komma i kontakt med någon av våra medarbetare, vänligen kontakta din projektledare. Varmt välkommen till Conmore!

Göteborg:

Ragnar Thorngrens gata 2
431 45 Mölndal

Stockholm:

Vasagatan 7
111 20 Stockholm

Linköping

Nya Tanneforsvägen 22A
582 42 Linköping

Mail:

info@conmore.se

Business Manager, Göteborg
Sophie Hertz
sophie.hertz@conmore.se 0707-51 21 09
Business Manager, Göteborg
Johan Svensson
johan.svensson@conmore.se 0702-07 36 44
Business Manager, Göteborg
Joakim Häggqvist
joakim.haggqvist@conmore.se 0704-945888
Business Manager, Göteborg
Furat Miran
furat.miran@conmore.se 0722 21 48 35
Business Manager, Göteborg
Dino Dautbegovic
dino.dautbegovic@conmore.se 0722-015052
Business Manager, Stockholm
Christopher Wärnelöv
christopher.warnelov@conmore.se 0705-30 56 73
Regional Manager East, Linköping
Gabriela Caraiman
gabriela.caraiman@conmore.se 0724-03 42 91
Team Lead HR & rekrytering
Jessika Warvne
jessika.warvne@conmore.se 0735-62 92 79
Talent Acquisition Specialist
Sebastian Pousar
sebastian.pousar@conmore.se 0730-56 90 11
Talent Acquisition Specialist
Jannica Niklasson Roos
jannica.niklasson@conmore.se 0701 44 02 70
Talent Acquisition Specialist and Coordinator
Daniella Hernandez
daniella.hernandez@conmore.se 0706-240344
Marketing
Axel Svensson
axel.svensson@conmore.se 0709-58 61 08
Finance
Johanna Dennerlöv
johanna.dennerlov@conmore.se 0706-95 01 65
Finance
Maria Forsling
maria.forsling@conmore.se 0732-50 17 96