Kontakta oss!

Nedan hittar du kontaktuppgifter till Conmores ledning och gruppchefer. Om du har frågor som rör ett pågående projekt, eller vill komma i kontakt med någon av våra medarbetare, vänligen kontakta din projektledare. Varmt välkommen till Conmore!

Göteborg:

Ragnar Thorngrens gata 2
431 45 Mölndal

Stockholm:

Telefonvägen 30
126 26 Hägersten

Mail:

info@conmore.se

Talangrekryterare och säljchef
Ali Mohammadian
ali.mohammadian@conmore.se 0709-78 47 11
Gruppchef, Göteborg
Sophie Hertz
sophie.hertz@conmore.se 0707-51 21 09
Gruppchef, Göteborg
Fredrik Hansson
fredrik.hansson@conmore.se 0707-51 14 72
Gruppchef, Göteborg
Johan Svensson
johan.svensson@conmore.se 0702-07 36 44
Områdeschef Stockholm
Christopher Wärnelöv
christopher.warnelov@conmore.se 0705-30 56 73
Marknad och kommunikation
Axel Svensson
axel.svensson@conmore.se 0709-58 61 08
Ekonomi
Johanna Dennerlöv
johanna.dennerlov@conmore.se 0706-95 01 65
Ekonomi
Kerstin Karlsson
kerstin.karlsson@conmore.se 0708-84 05 93